САЙТ ЗНАХОДИТЬСЯ НА РЕКОНСТРУКЦІЇ

Спортивний клуб «ГТО»

КОЛИ КОМАНДА МАЄ ЗНАЧЕННЯ!!!

Спортивний клуб «ГТО» – молодий клуб сімейного типу, що активно розвивається, успішно працює на ринку фітнес-послуг з 01 лютого 2013 року (пр. Л. Свободи, 37Г) та 02 лютого 2016 року (вул. Цілиноградська, 48В)!

За цей час клуб набув міцної репутації та зарекомендував себе професіоналом.

Наша мета – закохати в спорт кожного та працювати на Ваш результат!

Тренерський склад клубу відрізняється високим професійним рівнем та використовує сучасні методики тренінгу. Ми дбаємо про наших клієнтів, підтримуючи їх у фізичному розвитку та здоровому способі життя, надаючи якісні спортивно-оздоровчі послуги.

Ми також прагнемо виховання здорового та успішного покоління, цілеспрямовано розвиваючи дитячий фітнес, мистецтво бою та творчі танцювальні напрямки для найменших.

Клуб пропонує широкий спектр послуг і чудово підходить для цікавого та корисного дозвілля, надаючи можливість активно пропрацювати м’язи в тренажерному залі, на аеробних та силових заняттях, розслабитися на йозі, отримати заряд адреналіну на бойових напрямках, випробувати себе на міцність у Crossfit зоні та висловити свою пристрасть та індивідуальність у танцях!

Ми ґрунтуємося на принципах сімейності та ставимося до клієнтів з великою любов’ю та турботою, забезпечуючи їм комфортне та приємне проведення часу в клубі.

Підтвердженням, що ми на правильному шляху є позитивні відгуки наших клієнтів!